Welkom Wauw bij onze

  Tafeltennis   

       Vereniging

             "DE NOM"

                    Arnhem / Hoogkamp

                    Achter de Montessorischool

                    Nic.Maesstraat 6-8 

in de sporthal, speelt en traint de Tafeltennisvereniging

                    "Nooit Opgeven Makkers".


Elke dinsdagavond zijn er competitie wedstrijden en spelers die recreatief, of voor de training een balletje slaan.


De tafeltennisvereniging NOM werd in 1973 opgericht, door de personeelsvereniging van het Openluchtmuseum.

In 1985 werd het een zelfstandige vereniging. 
Op dit moment telt de vereniging rond de 28 leden.

De teams komen uit in vier klassen, waarbij onze beste spelers uitkomen in de eerste klasse.

We spelen tegen andere tafeltennisverenigingen & bedrijven in de regio Arnhem. 
Alles onder de hoede van de Arnhemse Bedrijfs Tafeltennis Federatie (ABTF).

Naast competitiewedstrijden houden we ook clubkampioenschappen en een kersttoernooi.

Elke dinsdagavond is de zaal open vanaf 19.30 uur.

De contributie bedraagt 85 euro voor het hele jaar, dat steeds begint op 1 september. 
Heeft U ook interesse om een keer gezellig een balletje te slaan? 
Kom dan gerust langs 

Maak een afspraak met Berry Schrijver ( Voorzitter )

Mail : berryschrijver@hotmail.com  Vindt leuk'

--------------------------------------------------------------------------

Contact kan ook met Wim Ernste ( Penningmeester )

Mail : w.ernste1@chello.nl Vindt leuk'

 

Website's

De ABTF website :

http://www.abtf.info/teamoverzicht.php

 

Onze sponsor website :

http://www.raedthuys-duiven.nl/

 

 

Zaal weer open op 21-08-2018

21. aug, 2018

Belangrijke datums

13-10-2018 - Jubileum 45 jaar bestaan

18-12-2018 - Kersttoernooi

Teamindeling

NOM 1   (Klasse 1)   (Evert Abbas 

Rob Jezeer / Michael Meijer / Issa Kanounji /

Berry Schrijver.

 

NOM 2   (Klasse 2)   (Daan Ten Hooven) 

Harm Koudenburg / Ton Brouwer / Saeeed Boulos /  Henk Brouwer / Antonio Parejo.

 

NOM 3  (Klasse 3)   (Jaap Bakker)

Rob Rougoor / Henk Den Haan / Geurt Kramp / Gert Hengelaar.

 

NOM 4     (Klasse 3)   (Inge van Veen)

Ans v/d Werf / Frans Kleyn / Ronald Teekens / Piet Buma. 

 

NOM 5    (Klasse 4)   (Wim Ernste) 

Lambert Peters / Nel Wansink / Anna Karpati / Carlo Knuppe / Kees Jansen.

Zaal / Bardienst

Zaaldienst & Kantine schoonmaak.

 
Als je zaaldienst & Kantine schoonmaak dienst hebt graag vanaf 19.00u aanwezig zijn om de tafels op te zetten en de kantine schoon te maken zodat er ook om 19.30u begonnen kan worden met spelen.
 
Ook word er van jullie verwacht tot het eind te blijven om de Kantine weer op te ruimen en af te sluiten.
 
 
 21-08-2018 NOM  3 
 
28-08-2018  NOM  2
 
04-09-2018  NOM  4
 
11-09-2018  NOM  1
 
18-09-2018  NOM  5
 
25-09-2018  NOM  3
 
02-10-2018  NOM  2
 
09-10-2018  NOM  1
 
16-10-2018  NOM  5
 
23-10-2018  NOM  1
 
30-10-2018  NOM  2
 
06-11-2018  NOM  3
 
13-11-2018  NOM  4
 
20-11-2018  NOM  1
 
27-11-2018  NOM  5
 
04-12-2018  NOM  3
 
11-12-2018  NOM  2
 
18-12-2018  NOM  4
 
 
 
 
 
 
 

Video Ballenmachine

Voor onze clubleden een nieuwe Ballenmachine aangeschaft.
Hier kun je naar hartenlust trainen.
In te stellen naar jouw wensen wat je maar wilt.
In actie 1ste klasse speler Michael Meijer